• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

MESAJLARINIZI BURAYA YAZINIZ


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

FIRAT PERVANE (10/05/2016 20:37)
Konu : Selamun aleyküm
Mesaj : Nasılsınız srusuna kimsenin verecek bir cevabı yok demekki o zaman Allah iyiliğinizi versin :))))
"Amin."
Editör Notu
YAVUZ KAVUNCUOĞLU (07/05/2016 06:35)
Konu : ANNELER GÜNÜ
Mesaj : Adi Anne olan Dunyanin en guzel melekleri Gununuz kutlu olsun. Sabire-Yavuz KAVUNCUOGLU
ayça yağcı (14/04/2016 10:11)
Konu : Nİşanımız
Mesaj : Öncelikle Sabire Yavuz Kavuncuoğlu çiftine teşekkürlerimizi sunuyoruz.Sonrasında bütün ailemize her durumda yanımızda oldukları ve bu güzel başlangıcımızda bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz.Ve son olarak benim saygıdeğer köylülerim bizi yalnız bırakmadığınız çok teşekkür ederiz. Ayça YAĞCI-Şahin YEŞİLYURT
FIRAT PERVANE (11/04/2016 21:06)
Konu : Hasbihal
Mesaj : Selamun aleyküm köylülerim iyi olmanızı dilerim.
AYRANCI KÖYÜ RESMİ WEB SİTESİ (21/02/2016 09:06)
Konu : BAŞIMIZ SAĞ OLSUN.
Mesaj : Uzun zamandan beri milletimizin birliğine ve huzuruna kasteden hain terör olaylarının son halkasında, Ankara''da 28 vatan evladını, Diyarbakır''daysa sekiz Askerimizi ve Polis memurlarımız şehitlik mertebesine ulaşmışlardır. Milletiyle ve devletiyle bir bütün olan Türkiye Cumhuriyeti, bu hain saldırılar karşısında da sağduyusunu ve metanetini asla kaybetmeyecektir. Vatanın bölünmez bütünlüğü ile ülkemizin huzur ve selameti için şehit olan askerlerimize, polislerimize yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ise sabır ve başsağlığı, yaralanan güvenlik güçlerimize de acil şifalar dilerim.
FIRAT PERVANE (19/02/2016 15:08)
Konu : BAŞ SAĞLIĞI ???
Mesaj : Hain şerefsizlerin saldırılarında şehit olan kardeşlerimize Allah rahmet eylesin Allahım ülkemizi milletimizi ailelerimizi görünen görünmeyen bütün düşmanlardan şerlerden korusun.
YAVUZ KAVUNCUOĞLU (02/02/2016 12:47)
Konu : BİGİLENDİRMEK
Mesaj : Sayın üyemiz bizim sitemiz sadece bir köy sitesi burada bizim yaptığımız köyümüzü internet dünyasına tanıtmak. Tanıtırken kültürünü, eğitim durumunu, geleneklerimizi ve göreneklerimizi sunmak.
Bizim köyümüzde sizlerinde iyi bildiği gibi her siyasi görüşden insan var. Biz herkese saygı duyarız. Fakat Ayrancı köyü sitesine her hangi bir zarar gelmesinede müsade etmeyiz. Kapatılmasına veya her hangi bir cezaya maruz kalmak istemeyiz.
Sizin yazılarınıza gelince yoğun bir şikayet aldık ve sitenin kapatılması söz konusu olunca bizde yazılarınızı kaldırmak zorunda kaldık. Siz bizimle devam etmek isterseniz. Bizce sakıncası yok
Sitemizde yayınlanacak yazılar tarım, hayvancılık, sağlık ve köyümüzün geçmişi ve geleceği ile ilğili yazılar olacaktır. Dikkat ederseniz köşe yazarlarımız bu konular üzerinde yazıyor. Biz her zaman köyümüzün ve köylümüzün tarafındayız Ayrancı köyüne hizmet eden herkese minnettarız.
Saygıyla ve Sevgiyle kalınız...
Emrullah KARAKOYUN (01/02/2016 10:56)
Konu : Bilgi ve İstek
Mesaj : Sevgili yavuz,
Köyümüzün sitesi diye üye olduğum, zaman zaman ziyaret ettiğim, bazen köşesinde değişik konuları kaleme aldığım, rahmetli Davut kardeşimizin kurduğu ve hatırası olan, senin de devam ettirdiğin Ayrancı köyü sitesine en son göndermiş olduğum “KÜRDİSTAN” konulu yazımın konulup konulmadığını görmek için bu gün ziyaret ettiğimde, sitenin köşeden yazılarımın kaldırıldığını üzülerek görmüş bulunuyorum.
Günümüzde, İleri demokrasinin bana tanıdığı özürlüğe dayanarak her türlü konuda ve her türlü ortamda düşüncelerimi ifade ettiğim gibi, Ayrancı köyü sitesinde de ki yazılarımda da her zaman olduğu gibi, insanlara aşağılamadan, hakaret ve küfür etmeden özgürce ifade etmeye çalıştım.
Sitenizdeki yazılarımın kaldırılmasından ziyade, açıklama yapılmadan kaldırılması, şahsımı üzdüğü gibi, aklımda acabaların sorularının oluşmasına da sebep oldu. Bunlardan ilk aklıma gelen,
Acaba; günümüzde ülkemiz toplumunun, her bireyini iliklerine kadar saran AKP, Recep Tayyip ERDOĞAN ve Silivri gitme korkusu, doğup büyüdüğüm topraklar olan Ayrancı köyü insanlarını ve sitesini de mi sardı diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Şayet düşünceniz bu yönde ise ayrancı köyü sitesindeki şahsıma ait tüm bilgi ve belgeleri kaldırın, üyeliğimi de iptal edin. Hoşça kalın.
AYRANCI KÖYÜ RESMİ WEB SİTESİ (23/01/2016 09:00)
Konu : TATİL
Mesaj : Yarı yıl tatiline başlıyan tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller dileriz.
FIRAT PERVANE (31/12/2015 01:51)
Konu : Editöre
Mesaj : Abi 2015 e güzel başlamıştık lakin güzel devam edemedik gene bu günümüze hamd olsun yeni yeni kendimize zaman ayırmaya başlaya bildik inşallah daha aktif olmaya çalışacaz lakin senin tozuna yetişemeyiz.
FIRAT PERVANE (30/12/2015 00:08)
Konu : Yeni yıl
Mesaj : Her yeni yılın bir öncekini aratmayacak güzellikler getirmesini dilerim.Hayırlı seneler.
"Fırat sizinde yeni yılınız kutlu olsun. Eski formuna geri dönmüş gibisin. Biz seni hep böyle görmek istiyoruz."
Editör Notu
AYRANCI KÖYÜ RESMİ WEB SİTESİ (24/12/2015 10:39)
Konu : YENİ YIL
Mesaj : Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.
FIRAT PERVANE (22/12/2015 23:27)
Konu : Selam kelam
Mesaj : Cümleten selamun aleyküm değerli köylülerim uzunca bir zamandır siteye giremedim ilgilenemedim dilerim herkesin sağlık sıhhati yerindedir ama beni üzen bir durum oldu ben 4 aydır girmediğim halde son mesajımla arada sadece 5 mesaj var yani hiç kimsemi girmedi bu siteye bir habere bakıyorum dünya kadar insan okumuş fakat altına nezaketen bir yorum yapmamışlar burada ciddi bir emek var ve bu emeğe biraz daha saygılı olmak gerekir Yavuz abi adına üzülüyorum gerçekten çabalıyor emek ve zaman harcıyor daha hassas olunmalı diye düşünüyorum.Saygılar.
FIRAT PERVANE (22/12/2015 22:56)
Konu : MEVLİD KANDİLİ
Mesaj : Tüm islam aleminin Kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını diler şimdiden herkese hayırlı seneler dilerim.
satılmış kavuncuoğlu (01/12/2015 12:41)
Konu : tebrik
Mesaj : Merve ve burak hayırlara cvesile olması dileği ile sizleri kutluyor mutluluklar diliyoruz
"Teşekkür ederiz amca eline sağlık. Darısı tüm gençlerimize...."
Editör Notu
Emrullah KARAKOYUN (24/11/2015 08:23)
Konu : Öğretmenler günü kutlaması
Mesaj : Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na, Atatürk İnkılâp ve İlkelerine, Anayasada ki Türk Milliyetçiliğine sadakatle bağlı kalan; Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarını tarafsız ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak uygulayan; Türk Milletinin Millî, Ahlâkî, İnsanî, Manevî ve Kültürel değerlerini benimseyip, koruyup, bunları geliştirmek için çalışan; İnsan Haklarına ve Anayasanın Temel İlkelerine dayalı Millî, Demokratik, Lâik bir Hukuk Devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı görev ve sorumluluğunu bilerek, bunları gelecek nesillere davranışlarıyla da aktaran, Yurt içinde ve dışında, çalışan yada emekli olmuş öğretmenlerimizin, “ÖĞRETMENLER GÜNÜ”nü candan kutlar, önlerinde saygıyla eğilirim
"TEŞEKKÜR EDERİZ EMRULLAH KARDEŞ BİZDE AYNI DİLEKLERE KATILIYORUZ."
Editör Notu
YAVUZ KAVUNCUOĞLU (22/11/2015 23:19)
Konu : ÖĞRETMENLER
Mesaj : Dunyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz
AYRANCI KÖYÜ RESMİ WEB SİTESİ (19/11/2015 10:24)
Konu : YAĞCI AİLESİ
Mesaj : Başta Azime hanım olmak üzere Yağcı ailesine Bizleri maddi ve manaevi olarak destekledikleri ve yapıcı eleştirilerde bulundukları için Ayrancı köyü Kültür, Eğitim ve Yardımlaşma derneği Yönetim kurulu üyeleri olarak teşekkür ederiz.
Amacımız var olan fakat zayıf olduğunu hissetiğimiz köyümüzdeki kardeşliği dostluğu ve dayanışmayı artırmak tüm Ayrancılıların mutlu ve acı günlerini paylaşmak, Köyümüzde okumak isteyen başarılı genclerimize destek olarak köyümüzün eğitim seviyesini yükseltmek.
Benim felsefemde ödül, başarı, takdir, teşekkür gibi v.b şeyler verilmez kişiler onları hak eder ve kendileri alır. Siz Onu sonuna kadar hak ettini ve aldınız.
Hayırlı Olsun.
Azime Deniz YAĞCI (26/10/2015 21:30)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Önce site yönetiminden teşekkür etmekte geciktiğim için özür dileyerek sözlerime başlamak istiyorum. Yavuz sana ve benim için özel olan sevgili eşine çok teşekkür ediyorum. Sonra siteyi kurup böyle bir etkinliğe sebep olan Davut kardeşimize Yaradandan rahmet diliyorum.Güzel köyümün güzel insanlarına sevgi, saygılarımı sunuyorum.Küçük yaşta annesini kaybeden birini aralarında büyütüp sonra bu ödüle layık gören sizlere minnettarım.Şimdiye kadar teşekkür aldim,takdir aldım,hizmet plaketi aldım;benim için en anlamlı ilk plaketi yavrularımdan ikinciyi köyümden köylümden aldım;ben bu ödülü canım annnemin adına ve köyümün asil,vefakar,cefakar,hamarat,becerikli anneleri, hanımları adına aldım.Hepinizi saygıyla selamlıyor,sizleri çok seviyorum. İftar yemeğimizin sponsorlarına , sitemize katkıda bulunan tüm kardeşlerimize, muhtarımıza ve değerli ailesinede teşekkür ederim.
satılmış kavuncuoğlu (28/08/2015 21:59)
Konu : TAZİYE
Mesaj : AİLEMİZCE ÇOK ÜZGÜNÜZ TÜM AİLESİ VE YAKINLARINA ÖZELLKİLE ANNE VE BABASINA SABIRLAR DİLİYORUZ
 2  ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret516607
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.999133.1314
Euro35.963036.1071