• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
YAVUZ KAVUNCUOĞLU
ykavuncuoglu@hotmail.com
KONU AYRANCI KÖYÜ İSE GERİSİ TEFURRUATTIR.
08/05/2011

  

                       Saygı Değer Hemşerilerim...

       Bilindiği gibi 2007 yılından bugüne kadar İnternet aracılıgıyla sizlere hizmet vermeye calışıyoruz. İlk zamanlar aylık ziyaretimiz 20 kişi olmazken bugün aylık ziyaretci sayımız 2000 lere ulaştı. Sizler bizler güç verdiniz büyüdük.

       Köyümüzde ilk defa  tüm köylümüzün katılımıyla iftar yemeği düzenledik. Köyümüz adına ilkdefa 2011 yılına ait takvim bastırdık. Bugün itibarı ile üç tane üniversite öğrencimize burs veriyoruz. Bunlar sizlerin sayesinde oldu. Sizlerden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz. Sizden ricamız  katkılarınızı her zaman bekliyoruz. SMS Sistemini başlattık köyümüzde vukua bulan önemli olayları üyelerimize en seri ve hızlı bir şekilde duyuryoruz.

       Köyümüz derneğini kurduk faaliyetleri devam ediyor. Artık biz bir sivil toplum örgütüyüz.  Türkiye seçime giderken siyasi partiler bizlerle ve üyelerimizle görüşme talepin de bulunuyorlar. Dernegimizin bugün 215 üyesi var rakamı görünce ciddi bir rakam fakat bizim üyelerimizin % 30 yakını oy kullanmıyor. Diğerleride türkiye'nin çeşitli illerine dagılmış durumda. İleriki dönemlerde daha etkili olacağımıza eminim.  

       2011 Yılında verecegimiz iftar yemeğinde döner verecegiz allah izin ederse ismi şimdilik gizli kalacak bir kardeşimiz dönere sponsor olacak. Katılımın 500 kişi olmasını bekliyorum. Ayrıca Muhtarımız geçen yıl olduğu gibi yükün belli bir oranının yüklendi tekrar.

       Tüm Ayrancılıları Arife günü cami havlusunda verecegimiz iftar yemeğine  şimdiden davet ediyorum. Çorbada benimde tuzum olsun diyen arkadaşlarımız dernegimize aidatlarını düzenli ödesin veya bağışta bulunsun... 

                    SAYGIYLA KALINIZ 

       07 / Mayıs / 2011       YAVUZ KAVUNCUOĞLU....



8717 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

iftar yemeği     09/05/2011 19:00

geçen yılki iftar yemeği çok hoş olmuştu inşallah daha çok katılımla bu yıl daha güzel olur.
SUNA YAĞCI

Yazarın diğer yazıları

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret516607
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.999133.1314
Euro35.963036.1071