• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

AYRANCI KÖYÜ 8. İFTARDA BULUŞTU.

Geleneksel iftar yemeğimiz muhteşem katılımla yapıldı.          Ayrancı köyünde 8. geleneksel iftar yemeği programı düzenlendi. Geleneksel hale gelen iftar proğramın sponsorluğunu; Talip - Nazire ŞEKER Ailesi üstlenmişti.                   

         Sofranın kurulmasın da başta Çocukları Satılmış ŞİRİN, Haliddin ŞEKER, Hüsnü ŞEKER, Hasbi ŞEKER ve Torunları olmak üzere, emeği geçen tüm aile mensuplarına şahsım, Ayrancı Köyü Eğitim-Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu ve saygın Ayrancı köyü halkı adına teşekkür ederim. 
        Ellerine sağlık, organizasyon mükemmeldi, keselerine bereket, rabbim yaptıkları bu hayrı kabul etsin. Darısı önümüzdeki yıla. 
       Allah izin ederse 2018 yılında iftar proğramının sponsorluğunu Kadir UYAR ve çocukları Mustafa, Ekrem ve Emin UYAR ailesi üstlendi.
        Rabbim Uyar ailesine de kolaylık versin.
        Her geçen yıl sayımız artıyor. İlk yaptığımız iftar da camii avlusu yarısına kadar dolmuştu. Şimdi camii avlusundan dışarı taştık. Bu beni fazlasıyla mutlu ediyor.
         Bizim hedefimiz tüm köylümüzün o yemekte olmasıydı ve başardığımıza da eminim. Fakat bundan sonraki işimiz daha zor. O sofrayı dağıtmadan geliştirmek şartı ile bir arada tutmak. Başta yönetim kurulu arkadaşlarıma ve herkese sesleniyorum; Allah izin ederse ömrüm oldukça bu sofra devam edecek.
        Şimdiden yer sıkıntısı cekmeye başladık, bize daha geniş ve kapalı bir yer lazım. İleriki yıllarda hava muhalefeti de olacak, onuda baz alarak buradan muhtarımıza ve büyüklerimize duyurulur.
       
         Her geçen yıl biz, herkes kendisini geliştiriyor. Her yıl daha iyi oluyor. 

                                           TEŞEKKÜRLER AYRANCI

                Ayrancı Köyü Derneği Yönetim Kurulu


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   139 kez okundu

Yorumlar

     30/08/2017 22:44

Darısı seneye inşallah
SUNA YAĞCI

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret235294
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 25° 5°
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.03044.0466
Euro4.96364.9834