• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

SUDEGÜL'ÜN BÜYÜK BAŞARISI

Sudegül küçük fakat yapmış olduğu iş çok büyük bu başarıyı sizlerle paylaşmak istedim.            Sudegül KARACA Kimdir.
        Sudegül Suluova İmam Hatip Ortaokul 5. sınıf öğrencisidir. Babası beden eğitim öğretmeni Serdar Annesi Hasibe KARACA Karaca ailesinde iki çocuktan küçük olanı Abisi Muhammed Fatih. Sudegül okulunda çalışkan ve başarılı bir öğrenci.


Sudegül ve ekip Amasya valisinin konukları turuncu elbiseli.

         Bu öğretim döneminde öğretmenleri tarafından tiyatro ekipine seçildi. tiyatro arapça olarak canlandıralacaktır. Canlandırmayı ekip o kadar güzel yaptıki. Öğretmenleri yarışmaya katılmaya karar verdiler. İl bazında yapılan yarışmada Sudegül ve içinde bulunduğu ekip birinci oldular.
         Şimdi onları İstanbulda yapılacak Türkiye finali bekliyordu. Hazırlanma ve yolculuk derken yarışma günü gelip catmıştı. Finalde Ekip kendilerine o kadar inanmıştıki süpriz olamayan bir sonuç alınmıştı. birinciliği kaçırdıklarına üzüldüler. Suluova İmam Hatip orta okulu Türkiye ikincisi oldu.


Sudegül ve ekip Suluova kaymakamının konukları

Tüm ekip bizi gurulandırdı bu ekip'in içinde bir Ayrancılı Sudegül KARACA'nın olması daha çok sevindirdi. sudegül'ü, ekip arkadaşlarını ve ailesini en kalbi duygularla kutluyoruz.


Sudegül ve ekip Suluova belediye başkanın konukları

        Ayrancı köyü Eğitim, Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma derneği olarak küçük kızımıza başarısından dolayı yönetim kurlumuzun almış olduğu karar sonrası derneğimiz tarafından kendilerine plaket  takdim etmek istedik. Arife günü köyümüzde yapılacak geleneksel iftar yemeğine ailece bekliyoruz ve plaketini orda takdim edeceğiz. Tebrikler Sudegül başarılarının devamını dileriz.
                            AYRANCI KÖYÜ EĞİTİM, KÜLTÜR, DAYANIŞMA
                                       VE YARDIMLAŞMA DER.
                                            YÖNETİM KURULU

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   361 kez okundu

Yorumlar

     30/08/2017 22:23

Maşallah
SUNA YAĞCI

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam77
Toplam Ziyaret238337
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 30° 16°
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.84304.8624
Euro5.67785.7005