• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YILIN EN İYİLERİ PLAKETLERİNİ ALDILAR.

13/04/2024

2023 yılında rekor başarı tebrikler gençlere.         Yılın babası Erhan AYRANCI plaketini Belediye başkan yardımcısı Yaşar SERÇE'den aldı.
         En iyi hafızımız Arda Deniz plaketini dernek başkanımız Yavuz Kavuncuoğlu'undan aldı. 
         En iyi üniversite öğrencilerimizden Azime Sevcan YAĞCI plaketini Dernek ikinci başkanımız M.Fırat PERVANE'den aldı. 
         En iyi lise öğrencisi Melis TURGUT Kadıköy Atatürk Fen lisesi plaketini Metin AYDIN'dan aldı. 
         Kurulduğumuz günden ğünümüze kadar maddi ve manevi olarak desteklerini bizden hiç esirgemeyen sizler tarafından jüri özel plaketine layık görülen. Mevlüde PERVANE' plaketini Fidase AYDIN'dan aldı. 
       En iyi üniversite öğrencilerimizden Mert Semih ŞENER Hacettepe Üniversitesi yapay zeka mühendisliği ANKARA plaketini Oğuz KAVUNCUOĞLU'undan aldı. 
        En iyi üniversite öğrencilerimizden Meryem TÖNGÜŞ Yıldırım Beyazıt üniversitesi İngilizce tıp fakültesi ANKARA plaketini dernek yönetim kurulu üyesi Filiz ŞEKER'den aldı. 
        Rabia Burçak ŞEKER Demokrasi üniversitesi İngilizce tıp fakültesi İZMİR plaketini dernek yönetim kurulu üyesi Filiz TÜRKKAN'dan aldı. 
        Ömer Faruk ÖVÜNDÜR TOBB Üniversitesi Endüstri mühendisliği ANKARA plaketini dernek idari sekreterimiz Ayfer ÇAYCI'dan aldı. 
        Melek TÖNGÜŞ Yıldırım Beyazıt üniversitesi Sağlık Bilimleri fakültesi Dil ve konuşma terapisi anlatım bozukluğu ANKARA plaketini Eczacı Arife TONKUŞ'dan aldı. 
        Ayyüce KAVUNCUOĞLU Erciyes üniversitesi Havacılık ve uzay bilimleri fakültesi Uçak elektrik elektroniği KAYSERİ. Plaketini Meslek taşı Köksal KAVUNCUOĞLU'undan aldı. 
       Tüm En iyilerimize ve öğrencilerimize göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ediyoruz başarıların devamını diliyoruz. 
       Ayrancı köyü derneği yönetim kurulu. 299 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam76
Toplam Ziyaret512310
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.878533.0103
Euro35.262235.4035