• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

AYRANCI KÖYÜ İFTARIMIZDAN

23/04/2023

Geleneksel iftarımıza 480 davetliyle rekor katılım.

 KONUŞMACILARIMIZ

         Sunuculuğunu Rabia Burçak ŞEKER ve Ayyüce KAVUNCUOĞLU nun yapmış oldukları İftar proğrammıza 480 davetlimiz katıldı bu on iki yılda görmüş olduğumuz rekor katılım. Tüm katılımcıların ayaklarına sağlık.
         Proğramda ilk söz alan adli tıp uzmanımız Dr. Hamza ŞEKER Konuşmalarında derneğinin faaliyetlerinde bahs etti çok güzel işler imza attığını ve en önemliside öğrenci burslarını olduğunu bizce küçük görünen meblağların bir öğrenci için çok önemli olduğunu izah etti. Az çok demeden derneğimize yardım edilmesini önerdi.
         Dernek başkan yardımıcımız Mustafa Fırat PERVANE Derneğin mali durumunu iyi olduğunu bayram hediyesi olarak derneğimizden burs alan öğrencilerimizin burslarına yönetim kurulumuz kararı ile zam yaptıklarını acıkladı. Öğrencilerimiz hayırlı olsun. Üye aidatlarımız aylık 40 tl. olarak devam etmektedir.
        Proğrama katılan Amasya milletvekili adayı Haluk İPEK Konuşmasında Ayrancılılarla birlikte olmaktan ve 2023 Yılının son iftarı beraber yapmaktan memnun kaldıklarını Ayrancı köyü olarak harika bir organizasyaon imza attğımızı belirtti.
        Dernek başkanımız Yavuz KAVUNCUOĞLU Katılımın rekor olduğunu her geçen gün kar topu misali büyüdüğümüzü ve ilk başladığımızda bir öğrenciye burs verebildiğimizi bugün 15 öğrenciye ve yaklaşık ayda 3.000 tl para ödendiğini bunların üyelerimizin sizlerin sayesinde olduğunu sizler bize güvendiniz bizler sizlere bugünlere geldik. Allah sizlerden razı keseniz bereketli olsun dedi ve sözlerini tamamladı.

186 kez okundu

Yorumlar

Tebrik     10/05/2023 12:59

Allah kabul etsin.
İdris TONKUŞ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret475827
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.357527.4671
Euro29.010129.1264