• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Dr. MUHAMMED EMİN DÜZ HOŞ GELDİNİZ.

15/08/2020

Biokimya uzmanı Dr. Muhammed Emin DÜZ Suluova Devlet hastanesine atandı.Suluovalı olan Dr. Muhammed Emin DÜZ Annesi Ayrancı Köyünden Semra DÜZ.(KARACA) Babası Suluova Lokman Hekim Mesleki Teknik Anadolu lisesi Müdürü Mükerrem Düz'ün oğulları. Merhum Şeminur- Zeki KARACA'nın torunları. Ayrancı köyü derneği kurucularından ve bir dönem yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Hatice Kübra DÜZ BALAKAN'nın abisi
Dr. Muhammed Emin Düz, 2005 yılında Suluova Anadolu Lisesinden(Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi) mezun olup tıp eğitimini İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde aldı. Ardından Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tıbbi Biokimya Eğitimini tamamladı. Mecburi hizmeti için ilk görev yeri olarak. Şırnak Devlet Hastanesinde Merkez Laboratuvar Sorumlusu olarak çalışmaya başladı. O dönemde hendek ve barikat operasyonları yapılıyordu. Daha sonra eş durumu ile 2018 Mayıs ayında Ceylanpınar Devlet Hastanesinde görevine Uzman Hekim olarak devam ederken kendisi Baştabip olarak Barış Pınarı Harekatına birinci elden sınıra sıfır mesafede hizmet etti. Ağustos ayında ise Sağlık Bakanlığının iller arası ataması ile Suluova Devlet Hastanesine atandı.
Biokimya Uzman Doktoru Muhammed Emin Düz,  evli ve 2 çocuk babasıdır.
İlçemiz hastanesine atanarak hizmetine başlayan Biokimya Uzman Doktoru Muhammed Emin Düz’e Ayrancı köyü Eğitim, Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma derneği yönetim kurulu adına görevinde başarılar dileriz.
Yavuz KAVUNCUOĞLU
492 kez okundu

Yorumlar

Hayırlı olsun.     13/07/2021 12:54

Hayırlı olsun. Allah bol kazanç versin.
İdris TONKUŞ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret371934
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868