• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YILIN ANNESİ

12/06/2020

Yılın annesi FATMA TAŞDEMİR

     YILIN ANNESİ

fatma.doğruöz taşdemir Her yil ramazanın son iftarı eşimin köyünde köyce iftar yapılır ve çeşitli plaketler hediye edilirdi. Bu sene kovid sebebiyle olmadı. Bu plaket de hazırlanmış almak şimdiye nasipmiş. Öyle bir zaman da geldi ki belki anneliğimin en zor ve en güzel günlerinde. Düşünen , hazırlayan, getiren gönlü güzel herkese çok teşekkür ederim. Özellikle bir tevafukla tanışıp beraber gülüp ağladığımız nice günlerimiz olan canım hocam @arzu_kavuncu na ve Ayrancı köyü derneği yönetim kurulu başkanı @yavuzkavuncuoglu abiye. Beni çok mutlu ettiniz

      Biz bir haber hazırlamıştık fakat Fatma kardeşimizin instagram sayfasındaki bu paylaşımı bizim haberin önüne geçti.
     Biz bu teşekkürü öncelikle Ayrancı köyü halkı ve Ayrancı köyü derneği yönetim kurulu adına aldık ve kabul ettik.


       Her yıl Ramazan ayının sonu günü törenle takdim ettiğimiz yılın enleri plaketini 2020 yılında korana yüzünden takdim edemedik. Şimdi ise en lerimiz müsait olduklarında istedikleri yerlede takdim etmeye çalışıyoruz.
      İlk olarak bu günlerde acıyı çok yakında ve yüreğinde hisseden. Ayrancılıların oy birliği ile yılın annesi olması için seçtiğimiz. Saygıdeğer kardeşimiz FATMA TAŞDEMİR'e takdim etttik.
      Bu görevi daha önce beraber görev yaptıkları ve zor süreçte sürekli yanında olduğunu bildiğim Ayrancı köyü derneği yönetim kurulumuz Murat Günhan KAVUNCUOĞLU'nun eşi Arzu KAVUNCUOĞLU yerine getirdi.
     Ayrancı Köyü derneği yönetim kurulu olarak öncelikle Ayrancı köyü halkına teşekkür ederiz çok isabetli bir karar verdiği için. Bizden bir teşekkürde Arzu hocaya bizim adımıza bu görevi yerine getirdiği için.

                             Yavuz KAVUNCUOĞLU
690 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret340455
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93597.9677
Euro9.44329.4811