• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Forum Konuları -> Y. G. S.
FIRAT PERVANE
30/04/2011
23:31
Zaten ülkedeki sınav sistemi baştan hatalı yok sayısal yok sözel yok eşit ağırlık yok meslek okulu yok kolej yok düz lise yok anadolu lisesi bu okullarda okuyan öğrenciler neden farklı puanlamaya tabi veya neden sözel okuyan bi çocuk sayısal bölüme rahatlıkla gidemesin alnmış bölümmüş bunlar kafa karıştıran sitres yapan durumlar zaten iki saatlik sınav işide yanlış çocuklar yılların birikimini saatlerle savaşarak ortaya dökmek zorunda kpss neden varki herkesin muhakkak bir işe eğilimi var yap mesleki mulakat al memurunu avukat olmak isteyen gitsin hukuk fakültesini liseye kayıt olur gibi girsin okusun öğretmen olmak isteyen öğretmen olsun doktor olmak isteyen doktor olsun.Sıtkı abinin dediği inşallah 12 haziranda şifreler deşifre olacak.

arzuu
30/04/2011
21:12
Burak yeğenimize tamamen katılıyorum. Bir oy uğruna ve rant kazanmak, için bırakın şu güzelim ülkemizin genç beyinleri rahat calışsınlar ve ülkemiz için faydalı olsunlar..

burak
10/04/2011
08:34
Y.G.S Benim ve benim yaşıtlarımın girmiş olduğu ygs sınavın da sağ olsun büyüklerimiz. O kadar abartılarki herkes bir yerden şifre buldu ne hikmetse! ben adıma hiç inanmıyorum şifre olduğuna birileri kendilerine rant sağlamaya calışıyor. Özellikle dershanelerinde bu işte elleri var. Önümüzdeki seçimlerde rant sağlamak istiyen siyasi partilerde bizleri kullanıyorlar. Büyüklerimizden ricam lütfen rahat bırakın önümüzdeki sınavlara hazırlanalım. Benim düşüncelerim bu herkes düşüncelerini yazsın saygılarımla......

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam82
Toplam Ziyaret318605
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.80906.8363
Euro7.57177.6021